Шафи дводверні нерж. розпашні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Тип меблів | шафа |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип відкривання дверей | Розпашні |
| Кількість дверей | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1000 |
- Ціна: 10 000 ₴

