Шафи дводверні нерж. "купе"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Тип меблів | шафа |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 |
- Ціна: від 13 000 ₴

