Рукомийники настінні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рукомойник |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 450 |
- Ціна: від 1 200 ₴

