Стіл виробничий без полки
⚙ Стіл виробничий без полки з нержавіючої сталі
Професійний стіл для кафе, ресторанів, пекарень, магазинів та харчових виробництв.
✓ харчова нержавіюча сталь
✓ відкрита конструкція
✓ посилений каркас
✓ стійкість до корозії
✓ легке очищення
✓ для професійної кухні HoReCa
📏 Виготовляємо будь-які розміри під замовлення
Можливе виготовлення:
• з бортом або без борта
• пристінних та острівних моделей
• посилених столів
• моделей на колесах
• столів під обладнання
🔹 Також доступні:
• столи виробничі з полицею
• столи з мийкою
• столи для обробки м’яса
• столи для пекарень
• нейтральне обладнання з нержавійки
✔ Власне виробництво
✔ Індивідуальні розміри
✔ Доставка по Україні
📞 Допоможемо підібрати виробничий стіл під ваші задачі та швидко прорахуємо вартість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРАЇНА |
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Полиця під стільницею | Не передбачена |
| Допустиме рівномірне розподілене навантаження на стільницю | 80 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 600 |
- Ціна: від 2 500 ₴

