Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 92 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 104 кг |
| Додатково | Всередині і зовні нержавіюча сталь |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Замок | Є |
| Клас енергоспоживання | D |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI201 |
| Матеріал полиць | Метал з поліуретаном |
| Об'єм, л | 450 л |
| Охолодження | Динамічний |
| Потужність | 0,26 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 680х710х2010 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 705х745х2045 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Цифровий термостат, регульовані полиці, авторозморожування |
| Хлодоген | R290 |