
Слайсер MS-220 Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Діаметр ножа | 220 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 19 кг |
| Корпус | алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,21 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 560х460х410 мм |
| Товщина нарізки | 0-15 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | ніж сталь, вбудований пристрій для заточування |
- Ціна: 15 660 ₴

