
Млинниця для панкейків MPAN-E MARS
| Габаритні розміри гриля | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 10 см |
| Потужність | 2.5 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 420х410х180 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 450х500х200 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Корпус із нержавіючої сталі, тефлонове покриття, автоматичний термостат |
- Ціна: 8 730 ₴

