
Млинниця подвійна MKE-02 MARS
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг кг |
| Діаметр диска | 39 см |
| Потужність | 5 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 410х820х180 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 840х50х200 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Корпус із нержавіючої сталі, тефлонове покриття, автоматичний термостат |
- Ціна: 16 560 ₴

