
Відро для транспортування їжі PS 20 Gooder
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 кг кг |
| Вага в упаковці | 3,2 кг |
| Додатково | Подвійні стінки |
| Об'єм, л | 18 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 375х305 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 400х400х350 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Колба нержавіюча сталь, зовнішній корпус пластик, силіконова прокладка |
- Ціна: 7 155 ₴

