
Відро для транспортування їжі PS 10 Gooder
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,5 кг кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Додатково | Подвійні стінки |
| Об'єм, л | 10 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 280х305 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 330х330х350 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Колба нержавіюча сталь, зовнішній корпус пластик, силіконова прокладка |
- Ціна: 4 410 ₴

