
Відро для транспортування їжі SS 20 Gooder
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг кг |
| Вага в упаковці | 2,8 кг |
| Додатково | Подвійні стінки |
| Об'єм, л | 17,5 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 310х350 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 330х330х355 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Нержавіюча сталь AISI 304 |
- Ціна: 2 340 ₴

