
Шафа низькотемпературна BF400V Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 62 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 5 |
| Об'єм, л | 380 л |
| Освітлення | Немає |
| Потужність | 0,135 кВт кВт |
| Розмір полок | 410х485 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х662х1882 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х665х2050 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | -18°C...-22°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Глухі двері,без канопе, колір білий,цифровий термостат,автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |
- Ціна: 35 460 ₴

