
Шафа середньотемпературна BR400VG Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 80 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 90 кг |
| Додатково | Одинарний склопакет |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 3 |
| Об'єм, л | 380 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,135 кВт кВт |
| Розмір полок | 410х485 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х662х1882 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х665х2050 мм |
| Розташування дверей | праві/не змінні |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | 2..+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Скляні двері, без канопе, колір білий, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
- Ціна: 34 290 ₴

