
Конвекційна піч 600x400 Vesta 0N0464M
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між протвенями | 80 мм |
| Додатково | Деко до комплекту не входять |
| Місткість камери | 4 деки 600*400*20 |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 5.5 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 720х690х560 мм |
| Темп.режим | 50°C – 270°C |
| Торгова марка | Vesta |
| Характеристики | Двері подвійне скло.Конструкція AISI430.Рчне управління,2 двигуни без реверсу. |
- Ціна: 30 800 ₴

