
Апарат для шаурми електричний SD14 Remta
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шампуру | 63 см |
| Завантаження м'яса | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3,6 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 510х640х920 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Верхній привід, Роздільне регулювання тенів, корпус с нержавіючої сталі |
- Ціна: 17 865 ₴

