
Моноблок SGL014P Snaige
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Литва |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг кг |
| Вага в упаковці | 71 кг |
| Напруга | 230 W |
| Об'єм холодильної камери | 3,2…14,5 |
| Потужність | 1.3 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 720x400x795 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 880x490x880 мм |
| Темп.режим | -15°C…-25°C ( +10…+43°) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R 290a |
| Холодильна потужність, Вт | 1000 Вт |
- Ціна: 71 720 ₴

