
Картоплечистка OHE.PS.25D Gooder
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг кг |
| Додатково | Система автоматичної зупинки після закінчення встановленого часу |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Місткість бункера | 25 кг |
| Напруга | 220/380 В |
| Панель управління | Цифрова |
| Потужність | 1,1 кВт кВт |
| Продуктивність | 750 кг/година |
| Розміри (ДхШхВ) | 770х520х990 мм |
| Торгова марка | Gooder |
- Ціна: 83 160 ₴

