
Картоплечистка OHE.PS.10D Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Система автоматичної зупинки після закінчення встановленого часу |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Місткість бункера | 10 кг |
| Напруга | 220/380 В |
| Потужність | 0,55 кВт кВт |
| Продуктивність | 300 кг/година |
| Розміри (ДхШхВ) | 750х430х870 мм |
| Торгова марка | Gooder |
- Ціна: 71 370 ₴

