
Теплова вітрина XCR-50L Cube Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Додатково | Піддон для крихт висувається для зручного чищення |
| Напруга | 220-240V/50Hz |
| Об'єм, л | 50 л |
| Потужність | 0,8 кВт кВт |
| Розмір полок | 520х260 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 555х361х368 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 706х478х496 мм |
| Темп.режим | 30°C – 90°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Механічний термостат, Основа з нержавіючої сталі |
- Ціна: 10 350 ₴

