
Теплова вітрина XCR-45L Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 20 кг |
| Додатково | Піддон для крихт висувається для зручного чищення |
| Напруга | 220-240V/50Hz |
| Об'єм, л | 45 л |
| Освітлення | Немає |
| Потужність | 0,8 кВт кВт |
| Розмір полок | 520х270 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 555х380х368 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 706х497х496 мм |
| Темп.режим | 30°C – 90°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Механічний термостат, Основа з нержавіючої сталі |
- Ціна: 10 260 ₴

