
Морозильна скриня UDD 500 BK Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 76 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 94 кг |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | З |
| Колір | Білий |
| Кількість корзин | 2 шт |
| Матеріал корзин | пластик |
| Напруга | 230 W |
| Об'єм, л | 454 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,249 кВт кВт |
| Розмір корзин | 220х490х180 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1554х725х834 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1585х750х975 мм |
| Розміри внутрішні | 1430х510х682 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 38 |
| Система охолодження | Статична |
| Споживання електроенергії | 2,49 кВт/д |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R 290a |
- Ціна: 32 850 ₴

