
Промислова хліборізка ED.01 Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 120 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість ножів | 30 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 145 кг |
| Довжина кабелю | 170 см |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 0,18 кВт кВт |
| Продуктивність | 500 скибок/година |
| Розмір хлібу (ДхШ) | 380х320 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 820х850х1150 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 830х860х1280 мм |
| Товщина нарізки | 13 мм не регулюється |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Корпус крашений, робоча поверхня і ножі нержавіюча сталь |
- Ціна: 59 940 ₴

