
Термовідро із нержавіючої сталі 40х40-42 літрів
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 15 кг |
| Об'єм, л | 42 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 400х400 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 450х450х450 мм |
| Торгова марка | Kayalar |
| Характеристики | Подвійна стінка, AISI 304 |
- Ціна: 11 700 ₴

