
Термовідро із нержавіючої сталі 35х35-28 літрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Об'єм, л | 28 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 350х350 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 420х420х430 мм |
| Торгова марка | Kayalar |
| Характеристики | Подвійна стінка, AISI 304 |
- Ціна: 9 495 ₴

