Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 99 кг |
|
| Країна виробник | Туреччина |
|
| Вага в упаковці | 120 кг |
| Замок | Є |
| Клас енергоспоживання | G |
| Климатичний клас | 5 |
| Колір | Білий |
| Кількість корзин | 8 шт. |
| Матеріал корзин | метал |
| Напруга | 220V/50Hz |
| Об'єм, л | 662 л |
| Освітлення | Немає |
| Потужність | 0,38 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 2058х633х925 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2150х750х1050 мм |
| Розміри внутрішні | 1725х505х690 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 49 |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Повний комплект корзин, колеса в комплекті (висота 10 см), пряме скло |
| Хлодоген | R290 |