Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 110 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 120 кг |
| Відносна вологість | 65% |
| Додатково | Всередині і зовні нержавіюча сталь |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Замок | Є |
| Клас енергоспоживання | D |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал полиць | Метал з поліуретаном |
| Об'єм, л | 650 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,35 кВт кВт |
| Розмір полок | 640х530 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 740х830х2010 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 840х930х2110 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 1,81 кВт/д |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Нержавіюча сталь AISI304,доводчик дверей,цифровий термостат, переставні двері |
| Хлодоген | R290 |