Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 175 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 202 кг |
| Додатково | блокування коліс, корспус з нержавіючої сталі |
| Замок | Немає |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал полиць | нержавійка |
| Напруга | 220V/50Hz |
| Об'єм, л | 405 л |
| Освітлення | 4 LED бокові стрічки біле світло |
| Потужність | 0,55 кВт кВт |
| Розмір полок | 505х455 |
| Розміри (ДхШхВ) | 665х650х2005 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 755х740х2160 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Цифровий термостат, подвійний скло пакет, регульовані полиці |
| Хлодоген | R290 |