Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 77 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 81 кг |
| Додатково | Цифровий термостат і дісплей регульовані полиці |
| Замок | Немає |
| Климатичний клас | 4 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал полиць | металеві з резиновим покриттям |
| Напруга | 220V/50Hz |
| Об'єм, л | 218 |
| Освітлення | 2 LED бокові стрічки |
| Потужність | 0,34 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 515х485х1615 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 590х550х1660 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | 2...+10°С |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Система запобігання запотівання скла |
| Хлодоген | R290 |