Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 148 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
|
| Вага в упаковці | 163 кг |
| Додатково | Гастроемності в комплект не входять |
| Клас енергоспоживання | Е |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Граніт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм, л | 402 |
| Освітлення | Немає |
| Потужність | 0,32 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN1/6 8 шт |
| Розмір полок | 56х32,5 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 1365х700х1075 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1390х730х1260 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий терморегулятор,корпус з AISI304.магнітна ущільнювальна стрічка. автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |