
Моноблок SGM012P Gooder
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Литва |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47 кг кг |
| Вага в упаковці | 66 кг |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Климатичний клас | 5 |
| Напруга | 230 W |
| Об'єм холодильної камери | 5,7..18,7 m³ |
| Потужність | 0,78 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 720x400x795 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 880x490x880 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 50 |
| Темп.режим | -5°C…+5°C ( +10…+43°) |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R290 |
| Холодильна потужність, Вт | 1233 Вт |
- Ціна: 65 205 ₴

