
Спіральний міксер SDM 35
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 150 кг |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Завантаження тіста | 25 кг |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм, л | 35 л |
| Потужність | 1,1 кВт кВт |
| Розмір чаши | 460х260 мм |
| Торгова марка | SGS |
- Ціна: 74 880 ₴

