
Вафельниця WF25 E
| Габаритні розміри гриля | |
|---|---|
| Вага | 19 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2.2 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 300х320х300 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 302х322х302 мм |
| Темп.режим | 100-300 С |
| Торгова марка | SGS |
- Ціна: 12 285 ₴

