
Вафельниця WF25 DE
| Габаритні розміри гриля | |
|---|---|
| Вага | 37 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 4,4 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х320х300 мм |
| Темп.режим | 100-300 С |
| Торгова марка | SGS |
| Характеристики | Антипригарне покриття |
- Ціна: 23 130 ₴

