
Шафа винна середньотемпературна USS 374 DTK ARS Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 74 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | ARS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 84 кг |
| Клас енергоспоживання | D |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Напруга | 230 W |
| Об'єм, л | 358 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,37 кВт кВт |
| Розмір полок | 380х495 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х640х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 670х710х1950 мм |
| Розміри внутрішні | 505х462х1555 мм |
| Система охолодження | Статична |
| Споживання електроенергії | 1,95 кВт/д |
| Темп.режим | +10°C...+18°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
- Ціна: 40 140 ₴

