
Вітрина саладетта VRX1200/380 Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 45 кг |
| Додатково | Гастроемності в комлект не входять |
| Потужність | 0,14 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/3 3 шт + GN 1/2 1 шт |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200х395х435 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1300х435х535 мм |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Агрегат європейського стандарту,цифровий терморегулятор,корпус з AISI304 |
| Хлодоген | R600a |
- Ціна: 19 755 ₴

