Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 130 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 140 кг |
| Відносна вологість | 55% |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Клас енергоспоживання | Е |
| Климатичний клас | 4 |
| Корпус | Нержавіюча сталь ззовні і всередені (AISI 304) |
| Об'єм, л | 417 л |
| Потужність | 0,23 кВт кВт |
| Розмір полок | 53х33,5 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 1795х700х860 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1940х850х1010 мм |
| Розміри внутрішні | 530х1230х565 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 9,33 кВт/д |
| Темп.режим | -18°C...-22°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий термостат, автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |