Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 98 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 110 кг |
| Відносна вологість | 55% |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Клас енергоспоживання | З |
| Климатичний клас | 4 |
| Корпус | Нержавіюча сталь ззовні і всередені (AISI 304) |
| Об'єм, л | 282 л |
| Розмір полок | 53х33,5 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 1360х700х860 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1400х740х870 мм |
| Розміри внутрішні | 575х800х570 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 3,07 кВт/д |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий термостат, автоматичні двері |
| Хлодоген | R600a |