Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 163 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 221 кг |
| Додатково | Всередені нержавіюча сталь, цифровий термостат. автовідтайка. регульовані ніжки |
| Ефективний об'єм | 130 л |
| Колір | RAL 7016 |
| Освітлення | LED підсвітка |
| Розмір викладки | 700х1500 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1580х940х1200 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1695х1040х855 мм |
| Система охолодження | Примусова циркуляція повітря |
| Споживання електроенергії | 5,3 кВт/д |
| Темп.режим | 0...+5°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Одинарне скло, додатковий відбійник,БЕЗ ДОДАТКОВИХ БОКСІВ. БЕЗ ШТОРОК |
| Хлодоген | R290 |
| Ширина викладки | 692 мм |