Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 160 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 180 кг |
| Додатково | Колеса |
| Климатичний клас | 4 |
| Об'єм, л | 390 л |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0.47 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 265х800 мм |
| Розмір нижньої полиці | 375х800 мм |
| Розмір середньої полиці | 315х800 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 940х686х1415 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1025х765х1530 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 6,03 кВт/д ( 0,25 кВт/г) |
| Темп.режим | +2...+10°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Основа з нержавіючої сталі, розсувні скляні двері, склопакет |
| Хлодоген | R290 |