Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 35 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 37 кг |
| Додатково | Система запобігання запотівання скла, зовнішній обдув скла |
| Климатичний клас | 4 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 220V/50Hz |
| Об'єм, л | 78 л |
| Освітлення | 2 LED бокові стрічки |
| Потужність | 0,22 кВт кВт |
| Розмір полок | 305х360 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 447х400х969 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 502х456х1010 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 3,21 кВт/д ( 0,13 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Цифровий термостат, регульовані полиці, склопакет |
| Хлодоген | R600a |