Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 66 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Відстань між полицями | 130 мм |
| Додатково | Склопакет, нержавіюча сталь. регульовані полички |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал полиць | нержавійка |
| Напруга | 220-240V/50Hz |
| Об'єм, л | 160 л |
| Освітлення | LED 1 шт. |
| Потужність | 0,24 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 810х335 мм |
| Розмір нижньої полиці | 810х365 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 888х568х686 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 951х627х735 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 4,16 кВт/д ( 0,17 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Тип дверей | Розсувні |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |