Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 57 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Додатково | Склопакет, нержавіюча сталь. регульовані полички |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал полиць | нержавійка |
| Напруга | 220-240V/50Hz |
| Об'єм, л | 120 л |
| Освітлення | LED 1 шт. |
| Потужність | 0,24 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 605х335 мм |
| Розмір нижньої полиці | 635х365 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 710х568х686 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 773х627х735 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 3,60 кВт/д (0,15 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Тип дверей | Розсувні |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |