Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 35 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 39 кг |
| Висота ніжок | 70 мм |
| Додатково | Склопакет, колір чорний. полиці регулюються в трьох положеннях по висоті |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал полиць | фарбований метал |
| Напруга | 220-240V/50Hz |
| Об'єм, л | 100 л |
| Освітлення | LED 2 шт. |
| Потужність | 0,22 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 605х305 мм |
| Розмір нижньої полиці | 605х305 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 682х450х675 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 756х524х735 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Споживання електроенергії | 2,74 кВт/д ( 0,11 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Тип дверей | Розсувні |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Корпус |
| Хлодоген | R600a |