
Апарат для шаурми електричний SD12 Remta
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 23 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шампуру | 65 см |
| Завантаження м'яса | 30 кг |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 3,6 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 510Х660х850 мм |
| Торгова марка | Remta |
- Ціна: 16 695 ₴

