
Апарат для шаурми електричний SD15 Remta
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Remta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шампуру | 43 см |
| Завантаження м'яса | 20 кг |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 2.7 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 510х660х540 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 610х570х370 мм |
| Торгова марка | Remta |
- Ціна: 10 125 ₴

