
Вітрина саладетта VRX1400/330 Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 45 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Додатково | Гастроемності в комлект не входять |
| Потужність | 0,16 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/4 6 шт |
| Розміри (ДхШхВ) | 1400х335х435 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1500х435х535 мм |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Агрегат європейського стандарту,цифровий терморегулятор,корпус з AISI304 |
| Хлодоген | R600a |
- Ціна: 16 875 ₴

