
Холодильний стіл PZ3600TN Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 314 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 324 кг |
| Додатково | САРАДЕТТУ У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТИ |
| Об'єм, л | 580 л |
| Освітлення | Немає |
| Потужність | 0,40 кВт кВт |
| Розмір полок | 62х40 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 2020 х 800 х 1000 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2120х900х1100 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Стільниця | граніт |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Колес не має |
| Хлодоген | R600a |
| Ширина отвору | 41 см |
- Ціна: 76 140 ₴

