
Термовідро із нержавіючої сталі 32х10-5 літрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Об'єм, л | 5 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 320х100 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 370х370х240 мм |
| Торгова марка | Kayalar |
| Характеристики | Подвійна стінка, AISI 304 |
- Ціна: 7 155 ₴

