Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Вага | 109 кг |
|
| Країна виробник | Китай |
|
| Вага в упаковці | 119 кг |
| Клас енергоспоживання | Е |
| Климатичний клас | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Граніт |
| Об'єм, л | 240 л |
| Освітлення | Немає |
| Потужність | 0,28 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/6 5 шт |
| Розмір полок | 53х33 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 900х700х1075 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1000х800х1175 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Стільниця | граніт |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий терморегулятор,корпус з AISI304.магнітна ущільнювальна стрічка. автоматичні двері |
| Хлодоген | R600a |