
Холодильний стіл S-903PZ Gooder
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 216 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 266 кг |
| Додатково | САРАДЕТТУ У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТИ |
| Замок | Немає |
| Об'єм, л | 368 л |
| Освітлення | Немає |
| Потужність | 0,38 кВт кВт |
| Розмір полок | 56х32 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 1400х700х1020 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1500х800х1120 мм |
| Система охолодження | Динамічна |
| Стільниця | граніт |
| Темп.режим | +2°C,,,+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Гранітна стільниця,цифровий термостат.нерж.сталь,регульовані ніжки або невеликі колеса, |
| Хлодоген | R600a |
- Ціна: 43 920 ₴

